ph

taki niesamowity własny dom na wyspie [ ph ]

ten niesamowity dom na wyspie Marco ph został zaprojektowany przez Susan J. Bleda oraz Amanda Atkins z Robb Stucky, oraz może być w rzeczywistości nagradzanym modelem własnego domu na rzecz Florida Bay Builders. chłodno oraz elegancko, w własnego domu Przekształć ten faux ceglany panel, malując go na plamki kuchenne, faux mantel tła tła fotograficzne bądź faux ceglany mur. Ruchomy bądź wolnostojący aluminiowy stojak z wieszakami, półką oraz wieszakiem Peter Pepper. Pdq Właściwości wieszaki na płaszcze. Półka akcesoriów wieszak na ramiączko. zawiera zawiera kółka oraz regulowane poślizg. Colorfinish naturalna anodowana aluminiowa przesłanka oraz wykończenie.

Wymiary ogólne wymiary x wys

W x. Krzesło biurowe Rak Rack Kolor czarny, szerokość firmy budowlane Magnuson. Orbblack Kolor czarny, szerokość stalowa czapka z powłoką z tworzywa sztucznego. zabezpieczenie przed kradzieżą szczelinową Wieszaki. Colorfinish black bądź nośnik ph Grey wykończenie. Wymiary dostępne w rozmiarze oraz długości H x W x D z wieszakami H x W x D z wieszakami H x W x D z wieszakami. Merry Garden Wood Zestaw Ottoman Kit D X. W X H drewno przez Merry Garden, http www. comdpbkmarefcmswrpidpcdpxrbnvwya Mayline Btffm Brighton Skórzane przygotowanie przenośne tłocznik do tapetowania wykończeniowego przez firmę Mayline. Btffm Finish Mocha Funkcje dostępne w cherry bądź mocha czwórka kółka ułatwiające poruszanie się na co dzień. Dwie szuflady na dokumenty szuflady na dokumenty pozwalają umieszczenie wiszących listów bądź rozmiarów legalnych.

ph Zamykane szuflady, przycięte

Zamykane szuflady, przycięte razemWymiary overall wymiary.

zabezpieczenie ograniczona zabezpieczenie dożywotnia. NowoŚĆ Pudełko na przenośne szuflady na dwójka szuflady, w x d x h, jasnoszary Palg przez Alera. Wysoka pojemność szuflady na dokumenty Pisanie papierowe. Przeciwwaga zapobiega przechyłu. Widoczne, łatwe w obsłudze kółka, z dwoma blokadami. Zawieszenie suwakowe ze stali nierdzewnej z przedłużeniem na szufladach na szufladzie oraz przedłużeniem długości na szufladach na dokumenty. wydobycie na całej długości umożliwia łatwe otwieranie.

Szuflady na pudełka posiadają jedną przegrodę oraz tacę na ołówek

Kolor Jasnoszary. Damskie Kostium Kostiumowe w Wieszak przez Econoco. ten damski kostium kostiumowy z wieszakiem w kolorze czarnym oferuje wyjątkowy sposób na wyświetlanie odzieży oraz wykorzystanie przestrzeni kosmicznej. O ph jednostka Hon o szuflada boczna pliku Wlock, xx, szara przez Hon.

Pliki boczne oferują wyjątkową konstrukcję z podwójną ścianką, co zapewnia maksymalną sztywność. Wykończenie emalii pieczonej ponad inhibicją rdzewienia, wstępna obróbka fosforanowa zwiększa trwałość. Teleskopowanie, zawieszenie kulkowe zapewnia wyjątkowo gładką.

Artykuł z kategorii ph | Odsłon:21