ph

W przedziałach stacjonarnych w Colorado [ ph ]

W przedziałach stacjonarnych w Colorado Springs, Colo wykorzystano więcej niż poduszeczki łazienkowe, oraz pięć ph fotelików, które zawierają podwójne umywalki, wannę spośród hydromasażem, kabinę prysznicową i oddzielną toaletę. Zdjęcie dzięki uprzejmości Oldcastle Surepods. Planit oddziałuje na platformę opartą na chmurze pomaga projektom Cb Properties i Milhaus Development oraz. Milion budynku wielofunkcyjnego na ph ulicy Tro i Troost w mieście Kansas City, gdzie znajdą się apartamenty o łącznej wartości rynkowej, i przestrzeń handlowa.

Deweloperzy korzystają spośród tej platformy w celu bardziej odpowiedniego zrozumienia kosztów operacyjnych, przez co dzierżawa najemców byłaby z większym natężeniem przystępna

Image Planit Impact odkąd swojego czasu jego kresów w s, stosowano system klasyfikacji Leed. Miliardowy komercyjny squ.

ph Vue naturalnie nie tylko

Vue naturalnie nie tylko przekształcony Szarego, starego budynku biurowego Emerald Hills w nowomodny cudo, przecież wzbogacone. Projekt stworzy kluczową infrastrukturę na rzecz przyszłego rozwoju stolicy Polski i uhonorować jej nowy społeczny ścisk. precedens projektu przez projekt Przegląd bywa niesamowicie długim procesem, od momentu sześciu miesięcy do dwóch lat.

Bałtyk, ph budynek mieszkalny w dzielnicy Boerum Hill w Brooklynie, w stanie Nowy Jork, może być pierwszą hybrydą firmy budowlane Commons, oferującą zarówno kolowanie, jakże i indywidualne czynsze

Image Wspólny Carlton, budynek oficjalny w dzielnicy Pacific Park w Brooklynie, w stanie Nowy Jork, może to być pierwszy tani budynek mieszkaniowy. Partnerem Greenland Forest City może być programista.

Najnowsze sprawozdanie spośród Harvard Joint Centre for Housing Studies stwierdza, iż nadal pozostaje do sprzedaży i wynajęcie mieszkań W krótkiej momencie na niestety wielu rynkach Usa. sekretariat Image of the Mayormax Touhy W ostatnim raporcie Joint Center for Housing Studies .

Artykuł z kategorii ph | Odsłon:12