ph

Springs, Colo wykorzystano o wiele więcej [ ph ]

W przedziałach stacjonarnych w Colorado Springs, Colo wykorzystano więcej niż poduszeczki łazienkowe, oraz pięć ph fotelików, które posiadają podwójne umywalki, wannę z hydromasażem, kabinę prysznicową i oddzielną toaletę. Zdjęcie na skutek uprzejmości Oldcastle Surepods. Planit oddziałuje na platformę opartą na chmurze pomaga projektom Cb Properties i Milhaus Development oraz. Milion budynku wielofunkcyjnego na ph ulicy Tro i Troost w mieście Kansas City, w jakim znajdą się apartamenty o łącznej wartości rynkowej, oraz przestrzeń handlowa.

Deweloperzy korzystają z tej platformy w sprawie odpowiedniejszego zrozumienia kosztów operacyjnych, dzięki czemu dzierżawa najemców byłaby w wyższym stopniu przystępna

Image Planit Impact od Chwili swojego czasu jego kresów w s, stosowano system klasyfikacji Leed. Miliardowy komercyjny squ.

ph Vue oczywiście nie tylko

Vue oczywiście nie tylko przekształcony Szarego, starego budynku biurowego Emerald Hills w nowomodny cudo, jakkolwiek wzbogacone. Projekt stworzy kluczową infrastrukturę dla przyszłego rozwoju miasta i uhonorować jej nowy społeczny pchnięcie. pierwszeństwo projektu poprzez projekt Przegląd bywa niezwykle długim procesem, od czasu sześciu miesięcy do dwóch lat.

Bałtyk, ph budynek mieszkalny w dzielnicy Boerum Hill w Brooklynie, w stanie Nowy Jork, jest pierwszą hybrydą firmy Commons, oferującą zarówno kolowanie, jakże i indywidualne czynsze

Image Wspólny Carlton, budynek urzędowy w dzielnicy Pacific Park w Brooklynie, w stanie Nowy Jork, będzie to pierwszy niedrogi budynek mieszkaniowy. Partnerem Greenland Forest City jest programista.

Najnowsze sprawozdanie z Harvard Joint Centre for Housing Studies stwierdza, iż nadal pozostaje do sprzedaży i skuszenie się na wynajęcie mieszkań W krótkiej momencie na wielu rynkach Usa. gabinet Image of the Mayormax Touhy W ostatnim raporcie Joint Center for Housing Studies .

Artykuł z kategorii ph | Odsłon:15