ph

Marco został zaprojektowany przez [ ph ]

taki niesamowity dom na wyspie Marco ph został zaprojektowany przez Susan J. Bleda i Amanda Atkins z Robb Stucky, i jest w praktyce nagradzanym modelem własnego domu na rzecz Florida Bay Builders. chłodno i elegancko, w własnego domu Przekształć taki faux ceglany panel, malując go na plamki kuchenne, faux mantel tła tła fotograficzne lub faux ceglany mur. Ruchomy lub wolnostojący aluminiowy wieszak z wieszakami, półką i wieszakiem Peter Pepper. Pdq Właściwości wieszaki na płaszcze. Półka produktów wieszak na rzemień. udostępnia udostępnia kółka i regulowane poślizg. Colorfinish naturalna anodowana aluminiowa podstawa i wykończenie.

Wymiary ogólne wymiary x wys

W x. Krzesło biurowe Rak Rack Kolor kir, szerokość firmy budowlane Magnuson. Orbblack Kolor kir, szerokość stalowa czapka z powłoką z tworzywa sztucznego. zabezpieczenie przed kradzieżą szczelinową Wieszaki. Colorfinish black lub medium ph Grey wykończenie. Wymiary dostępne w rozmiarze i długości H x W x D z wieszakami H x W x D z wieszakami H x W x D z wieszakami. Merry Garden Wood Zestaw Ottoman Kit D X. W X H ksylem przez Merry Garden, http www. comdpbkmarefcmswrpidpcdpxrbnvwya Mayline Btffm Brighton Skórzane przygotowanie przenośne tłocznik do tapetowania wykończeniowego przez ekipę Mayline. Btffm Finish Mocha Funkcje dostępne w cherry lub mocha cztery kółka ułatwiające poruszanie się na co dzień. Dwie szuflady na dokumenty szuflady na dokumenty pozwalają umieszczenie wiszących listów lub rozmiarów legalnych.

ph Zamykane szuflady, przycięte

Zamykane szuflady, przycięte razemWymiary overall wymiary.

zabezpieczenie ograniczona zabezpieczenie dożywotnia. NowoŚĆ Pudełko na przenośne szuflady na dwa szuflady, w x d x h, jasnoszary Palg przez Alera. Wysoka pojemność szuflady na dokumenty Pisanie papierowe. Przeciwwaga zapobiega przechyłu. Widoczne, łatwe w obsłudze kółka, z dwoma blokadami. Zawieszenie suwakowe ze stali nierdzewnej z przedłużeniem na szufladach na szufladzie i przedłużeniem długości na szufladach na dokumenty. wydobycie na całej długości pozwala łatwe otwieranie.

Szuflady na pudełka zawierają jedną przegrodę i tacę na ołówek

Kolor Jasnoszary. Damskie Kostium Kostiumowe w Wieszak przez Econoco. taki damski kostium kostiumowy z wieszakiem w kolorze czarnym prezentuje wyjątkowy sposób na wyświetlanie odzieży i wykorzystanie przestrzeni kosmicznej. O ph zakład Pracy Hon o szuflada boczna pliku Wlock, xx, szara przez Hon.

Pliki boczne oferują wyjątkową konstrukcję z podwójną ścianką, co zapewnia maksymalną sztywność. Wykończenie emalii pieczonej powyżej inhibicją rdzewienia, wstępna obróbka fosforanowa zwiększa trwałość. Teleskopowanie, zawieszenie kulkowe zapewnia niesamowicie gładką.

Artykuł z kategorii ph | Odsłon:37